Kalendář akcí

Aktuality

Výzva Radě Zlínského kraje

Zlínský kraj13.01.2020 Výzva Radě Zlínského kraje

Číst dál...

Ministryně Maláčová představila tři varianty důchodové reformy

Jana Maláčová10.01.2020 Základní principy důchodové reformy. Reforma má vytvořit spravedlivý, srozumitelný a finančně udržitelný systém důchodů. Základní architektura počítá mimo jiné se zavedením základního důchodu a posílením odměňování péče.

Číst dál...

A. Seďa: Co si přát v nadcházejícím roce 2020

Antonín Seďa30.12.2019 Nejsem z těch, kteří by si každý den ztěžoval, protože již můj stařeček říkával: „Co si sám neudělám, nemám.“ A jako dlouholetý politik s technickým vzděláním vím, jak je těžké v politice, ale i v životě používat kritické myšlení a zdravý selský rozum.

Číst dál...

Nemocnici nedáme. Bojujeme dál!!!

Zlínský kraj20.12.2019 Tisková zpráva ČSSD Zlínského kraje

Číst dál...

Jana Maláčová: Rodičovský příspěvek se příští rok zvýší! Prezident podepsal novelu

Rodina19.12.2019 Pan prezident republiky Miloš Zeman podepsal novelu zákona o státní sociální podpoře. Rodičovský příspěvek tak příští rok poprvé po dvanácti letech zvýší o 80 tisíc Kč na 300 tisíc Kč.

Číst dál...

A. Seďa: Starší spoluobčané nejsou OUT

Antonín Seďa19.12.2019 Nebylo tomu tak dávno, když firmy upřednostňovali mladé zaměstnance. Nicméně velmi nízká nezaměstnanost a nedostatek kvalitní pracovní síly spustily zájem i o starší zaměstnance a dokonce existuje většina podniků, které dnes zaměstnávají penzisty.

Číst dál...

Jana Maláčová: Řidičák na rodičák! Co teď rodiče čeká?

Jana Maláčová18.12.2019 Od 1. 1. 2020 se celková výše rodičovského příspěvku zvýší pro všechny rodiče, kteří budou aktivně pobírat příspěvek i po Novém roce. A to na 300 tisíc Kč, u vícerčat na 450 tisíc Kč.

Číst dál...

Zastupitelka k nové nemocnici: Stávající lokalita je vhodnější kvůli rozprostření péče po kraji...

Táňa Valentová Nersesjan16.12.2019 Proč se před deseti lety nezačala stavět zlínská nemocnice podle tehdy vypracovaného generelu? Proč je podle opoziční zastupitelky stávající areál pro krajskou nemocnici vhodnější? Čeho se při výstavbě nové nemocnice obává? Hostem našeho dnešního rozhovoru s... byla opoziční zastupitelka a někdejší krajská radní Táňa Valentová Nersesjan.

Číst dál...

ČSSD odsoudila podraz

Zlínský kraj16.12.2019 Tisková zpráva ČSSD Zlínského kraje

Číst dál...

A. Gajdůšková: Dobrá věc pro lidi se zdravotním postižením

Alena Gajdůšková13.12.2019 Ve Zlíně žije fascinující člověk. Za mne kandidát na všechny medaile světa. Vozíčkář, přitom bývalý vedoucí dětských oddílů, zakladatel Festivalu zdravotně postižených písničkářů, sledge hokejista i zastupitel – Roman Herink.

Číst dál...

Ministerstvo práce a sociálních věcí: Vše o rodičovském příspěvku

Jana Maláčová12.12.2019 Co se změní? Celková výše rodičovského příspěvku se zvýší od 1. 1. 2020 na 300 000 Kč.

Číst dál...

A. Gajdůšková: Příspěvek na platy lidí se zdravotním postižením stoupne

Alena Gajdůšková12.12.2019 Státní příspěvky zaměstnavatelům na platy lidí se zdravotním postižením vzrostou. Poslaneckou novelu včera schválil Senát.

Číst dál...

A. Seďa: Pokrytectví 1.místopředsedkyně ODS

Antonín Seďa10.12.2019 Ve svém článku „O smrtícím kokteilu a rovnostářském socialismu“, nám 1.místopředsedkyně ODS předvedla, jak pokrytecké je současné vedení této strany, od které se dnes odvrací i její samotní zakladatelé.

Číst dál...

A. Seďa: Oportunismus české pravice

Antonín Seďa04.12.2019 Říká se, že čas všechno zahojí. Toho si jsou vědomi zejména politici, kteří spoléhají na krátkou lidskou paměť. Příkladem může být politika pravicových stran, kritizující ztrátu sociálního cítění současné vládní koalice z důvodu odmítání sirotků z Řecka.

Číst dál...

Tahanice o navýšení rodičovského příspěvku pokračuje

Alena Gajdůšková27.11.2019 Interaktivní zpravodajský pořad ČT24. Hlavní události dne, podstatná témata a jejich aktéři odpovídající na otázky diváků živě v Hyde Parku. Dnes na téma „Tahanice o navýšení rodičovského přípěvku pokračuje“. Hosty pořadu budou Lucie Hetflejšová, poradkyně MPSV pro rodinnou politiku, Miloš Vystrčil (ODS), senátor, Alena Gajdůšková (ČSSD), poslankyně.

Číst dál...

 
ASR Search Engine