ČSSD Zlínský kraj

Kalendář akcí

po út st čt so ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Alena Gajdůšková: Demonstrace za Baťovku ve Zlíně

demonstrace10.08.2020 Podporuji petici za konání referenda o tom, jak dál ve zdravotnictví v kraji. Lidé ale k tomu musí znát fakta a všechna pro a proti. Podstatné zaznělo na demonstraci za Baťovku ve Zlíně; nová interna už mohla stát a měla následovat stavba dalších nových klíčových objektů jako urgentního příjmu a dostavba chirurgických oborů. Zásadní oddělení jsou i v pavilonové Baťovce propojeny zevnitř. Postupná dostavba byla připravena a bylo by to pro kraj ekonomicky zvládnutelné bez rizika.

Všichni také víme, že ve zdravotnictví ještě více než jinde platí, že jeho kvalitu dělají především lidé - vysoce kvalifikovaní a motivovaní lékaři a lékařky, zdravotníci, další zaměstnanci. Je v zájmu každého pacienta, aby svým zaměstnancům vedení nemocnice vytvářelo podmínky pro jejich kvalitní práci. V tom je v KNTB problém, jak o tom dlouhodobě mluví odboráři a upozorňovala jsem opakovaně kraj ať už písemně nebo vystoupením na krajském zastupitelstvu. Odpovědnost za nedobrou situaci v KNTB má současné vedení kraje.

Na fotkách jsem podepsala petici za referendum. Nejen na fotce pro dobrou a kvalitní zdravotní péči o pacienty stojím na straně zaměstnanců.

 

demonstrace

 

demonstrace

 
ASR Search Engine
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat